Hidroizolācijas uzraudzības sistēma

CONTROLIT

CONTROLIT materiāli ir speciāli elektrību vadoši apakšklāji, ka paredzēti ELD (Electronic Leak Detection) pārbaudēm jumtiem, peldbaseiniem un citām hidroizolētām virsmām.

CONTROLIT galvenais mērķis ir sagatavot hidroizolētās virsmas pārbaudei un nodrošināt iespēju atrast pat vismazākos bojājumus pirms faktiskas noplūdes parādīšanās. Tāpēc, izmantojot šo proaktīvo risinājumu, ir iespējams pagarināt hidroizolētās konstrukcijas dzīves ciklu, saglabāt energoefektivitāti un ietaupīt daudz laika un resursu bojājumu atrašanai un novēršanai.

CONTROLIT ir dažādi materiālu veidi, kas tiek izmantoti atkarībā no hidroizolācijas materiāla un konstrukcijas tipa. CONTROLIT var izmantot kombinācijā ar jebkuru elektrību nevadošu hidroizolācijas membrānu, piemēram, bitumenu, TPO vai PVC. To var izmantot mehāniski nostiprinātās, balastētās, līmētās vai kausētā sistēmās.

CONTROLIT materiālu unikalitāte un funkcionalitāte slēpjas to tehniskajos parametros. Materiālu pamatā ir austi un impregnēti stikla šķiedras audumi, nanotehnoloģijā pārklāti ar nerūsējošā tērauda daļiņām, Elektriskā pretestība <1000 Ohm/sq., Uguns reakcijas klase: A2-s1-d0 (EN13501-1) :2007+A1:200-9), Stiepes izturība: Warp 2500 N/5cm, Plot 2000 N/5cm (EN ISO 13934 1). CONTROLIT materiāli atbilst starptautiski atzītam standartam:

(Electronic Leak Detection – ASTM D7877; ASTM D8231)

Ir 2 galvenās ELD (Electronic Leak Detection) metodes, ar kurām var pārbaudīt hidroizolētās virsmas, un, lai tās darbotos, tieši zem hidroizolācijas slāņa ir jābūt vadošam substrātam, piemēram, CONTROLIT.

  • Augstsprieguma metode jeb sausā metode – ideāli piemērota atklāta tipa jumtiem un slogotiem jumtiem pirms slogojuma ieklāšanas

  • Vājstrāvas metode jeb slapjā metode – ideāli piemērota slogotu jumtu pārbaudei, kur tas tehnoloģiski iespējams

Kontaktinformācija

+371 27047014
Nosūti pietiekumu!

Copyright © 2023 SIA “4Tech”  Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta