Par mums

Mēs esam jumtu izbūves uzņēmums, kas ir specializējies Sintētisko PVC membrānu un bitumena jumta segumu ieklāšanā. Ar ilgstošu pieredzi un zināšanām mēs nodrošinām augstas kvalitātes un uzticamus jumtu risinājumus, kas atbilst viss augstākajiem standartiem.

Mūsu komanda sastāv no pieredzējušiem un augsti kvalificētiem profesionāļiem, kas ir apmācīti izmantot vismodernākos risinājumus jumtu izbūvē. Mēs veicam pilna cikla plakano jumtu izbūves darbus visā Latvijas teritorijā, nodrošinot savlaicīgu un kvalitatīvu pakalpojumu mūsu klientiem.

Mūsu mērķis ir nodrošināt ne tikai labu jumtu, bet arī lielisku klientu apkalpošanu. Tāpēc mēs esam gatavi sadarboties ar jums un palīdzēt izveidot jums jumtu, kas būs ne tikai praktisks, bet arī estētiski pievilcīgs. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem un kā mēs varētu palīdzēt jums izveidot ideālo jumtu.

Nosūti pietiekumu!

Copyright © 2023 SIA “4Tech”  Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta