Sintētiskā PVC membrāna

SOPREMA Hidroizolācijas risinājumi

SOPREMA ir Francijas kompānija, kura kopš 1908.gada specializējas augstas klases hidroizolācijas risinājumu izstrādē. Savukārt 1963.gadā darbību uzsāka SOPREMA meitas kompānija FLAG, kura šobrīd specializējas sintētisko hidroizolācijas risinājumu izstrādē ēkām, tuneļiem, ūdenstilpnēm un baseiniem.  

FLAG ir priekštecis vairākiem šobrīd tirgū ierastiem risinājumiem, piemēram, tā bija priekštecis TPO ūdensnecaurlaidīgo membrānu izmantošanā. 90. gados tā savā hidroizolācijas sintētisko membrānu klāstā ievieš poliolefīnu (polietilēnu un polipropilēnu). Pirmie pielietojumi tika realizēti hidrauliskajā sektorā, kur kopš tā laika ir veiksmīgi uzstādīti tūkstošiem kvadrātmetru.

 

PVC Membrānas priekšrocības

PVC Membrānas montāža iespējama uz visa veida virsmām un pilnīgu hidroizolāciju nodrošina
viena membrānas kārta, ko pēc vajadzības mehāniski stiprina vai līmē pie virsmas. Savienojumu vietas tiek salodētas ar karsta gaisa palīdzību izmantojot speciālu tam paredzētu tehniku, neizmantojot atklātu liesmu.

Plašas iespējas veidot ne tikai plakanus lēzenus, bet arī slīpus, velvjveida, kupola, pat sfēriskus un
sarežģītākas ģeometriskas formas jumtus jaunbūvēm, gan rekonstruētām ēkām.

Salīdzinājumā ar plaši izplatītajiem divkārtu bituma jumtu segumiem, kuru kopējais biezums var sasniegt 5…6mm, PVC membrānas biezums ir 1.2 līdz 2mm un un tā aizstāj divas kārtas bitumena ruļļveida materiālu. Viens 30 m2 rullis var aizstāt 6 bitumena ruļļus 2 slāņu sistēmā.

PVC membrāna = Drošiem un mūsdienīgiem jumtiem!

Flagon SR

FLAGON SR ir izstrādāta īpaši atklātiem jumtiem, nodrošinot izcilu izturību un noturību pret laikapstākļu ietekmi. Membrānas virsma ir īpaši apstrādāta, lai tā veidotu noturību pret UV stariem. Savukārt tās armējums ir veidots no poliestera sieta, garantējot augstu mehānisko noturību un izturība pret vēja slodzēm.

Specifikācija
  • Biezumi: 1,5mm; 1,8mm; 2mm
  • Krāsa: gaiši pelēka (RAL 7047); tumši pelēka (RAL 7012); balta – Cool Roof membrāna (RAL 9016)
  • Armējums: poliestera siets
  • Ūdens tvaiku caurlaidība μ: 20 000
  • Izmēri (garums x platums): 20 x 1.60 m (32 m2/rullis) ;20×2.10 (42 m2/rullis)
  • Iestrāde: mehāniski stiprinot un izmantojot karstā gaisa plūsmu

FLAGON SV

FLAGON SV ir ideāli piemērota balasta jumtiem, terasēm un zaļajiem jumtiem. Tās armējumu veido stikla šķiedra, nodrošinot augstu stiepes spēju (200%). Kā arī, balasta jumtiem tā ir īpaši vērtīga, tā kā membrāna veido aizsardzību pret sakņu un mikroorganismu uzbrukumiem.

Specifikācija
  • Biezums: 1,5mm; 1,8mm un 2mm (piezīme: balasta jumtiem vēlams izmantot biezāku hidroizolāciju)
  • Krāsa: gaiši pelēka (RAL 7047); bazaltpelēka (RAL 7012)
  • Ūdens tvaiku caurlaidība μ: 20 000
  • Armējums: stikla šķiedra

Kontaktinformācija

+371 27047014
Nosūti pietiekumu!

Copyright © 2023 SIA “4Tech”  Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida satura pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta