fbpx

PVC Membrāna

Vienslāņa hidroizolācijas PVC membrāna, kas armēta ar poliestera tīklu ir lieliski piemērota jumtu un terašu hidroizolācijā. Elastīgs, estētisks un ilgmūžīgs hidroizolācijas materiāls – Mūsdienīgiem un drošiem jumtiem.

Membrānas galvenās priekšrocības:

  • Noturība pret visu veidu ekoloģiskas ietekmes
  • Augsta izturība pret mehānisku ietekmi
  • Izcila elastība zemās temperatūrās
  • Lieliska tvaika caurlaidspēja:
    Augstais ūdens tvaika caurlaidības koeficients ļauj jumtam elpot, mazinot kondensēšanās risku un novēršot ventilācijas problēmas.
  • Mazs svars - 1, 3-1.9 kg uz 1m2
  • Nedeg un neuztur degšanas procesu
  • Uzturēšanas izmaksu ekonomija
  • Ātrs montāžas laiks

PVC Membrānas montāža iespējama uz visa veida virsmām un pilnīgu hidroizolāciju nodrošina
viena membrānas kārta, ko pēc vajadzības mehāniski stiprina vai līmē pie virsmas. Savienojumu vietas tiek salodētas ar karsta gaisa palīdzību izmantojot speciālu tam paredzētu tehniku, neizmantojot atklātu liesmu.

Plašas iespējas veidot ne tikai plakanus lēzenus, bet arī slīpus, velvjveida, kupola, pat sfēriskus un
sarežģītākas ģeometriskas formas jumtus jaunbūvēm, gan rekonstruētām ēkām.

Salīdzinājumā ar plaši izplatītajiem divkārtu bituma jumtu segumiem, kuru kopējais biezums var sasniegt 5…6mm, PVC membrānas biezums ir 1.2 līdz 2mm un un tā aizstāj divas kārtas bitumena ruļļveida materiālu. Viens 30 m2 rullis var aizstāt 6 bitumena ruļļus 2 slāņu sistēmā.

PVC membrāna = Drošiem un mūsdienīgiem jumtiem!

RENOLIT ALKORDESIGN : Valcprofila imitācija

RENOLIT ALKORDESIGN sistēmai ir vertikāls rievojums, kas atgādina valcēto jumta segumu un svina plātņu jumtus, bet tā nesver tik, cik alumīnijs, cinks, varš vai svins, un arī izmaksas ir citas, kā arī tās balstīšanai nav vajadzīga smagsvara jumta konstrukcija. Sistēma ir izstrādāta augstām estētiskām prasībām atbilstošu horizontālu, vertikālu, slīpu un liektu jumtu hidroizolēšanai. RENOLIT ALKORDESIGN var klāt ne tikai uz vienkāršām konstrukcijām, bet arī uz sarežģīti veidotiem jumtiem. Šo sistēmu plaši izmanto visā Eiropā gan jaunbūvēs, gan rekonstrukciju projektos.

Uzdodiet jautājumu